Prosimy o kontakt
z wacicielem obiektu i poinformowanie o nieaktywnej stronie

tel. [+48] 757172098 [+48] 882745550



Opiekun strony - Tenet Jelenia Gra tel. 75 64 19 919


zapraszamy na stron

NOCLEGI NAD MORZEM, W GRACH I NAD JEZIORAMI -

Szklarska Poręba imprezy, kulura, zabawa

Pokoje Gościnne "Karpielówka"

Oferta imprezowa Szklarskiej Poręby

Szklarska Poręba nie należy do dużych ośrodków miejskich, ta górska miejscowość usytuowana u podnóża Karkonoszy liczy sobie trochę ponad sześć tysięcy mieszkańców. Sprawia to jednak, że wszyscy tutaj świetnie się znają, są mili, sympatyczni i pomocni, a oprócz tego wychodzą z licznymi inicjatywami, dzięki którym miasto z roku na rok odwiedzane jest coraz chętniej przez turystów, którzy przyjeżdżają także spoza granic naszego kraju. Liczne Imprezy w Szklarskiej Porębie których organizatorem przeważnie jest miasto zapewnią niezapomnianą rozrywkę  – warty podkreślenia jest tu także niemały udział lokalnej społeczności.

W Szklarskiej Porębie odbywa się wiele corocznych imprez, które mają na celu zapoznanie przyjezdnych oraz miejscowych zaliczanych do młodszych pokoleń z historią regionu, jego kulturą oraz sztuką – jak i dają szansę na wspaniałą zabawę przy tradycyjnej kuchni oraz muzyce.

Organizowane są także imprezy całkowicie innego typu, nastawione przede wszystkim na zapewnienie zgromadzonym rozrywki. Poza plenerowymi festynami i biesiadami warto zwrócić także uwagę na dużą ilość pubów, dyskotek oraz klubów gdzie co weekend, w sezonie nawet codziennie można wyszaleć się do upadłego przy muzyce tanecznej i zabawowej. Aby dokładnie poznać rozmieszczenie poszczególnych klubów warto posiadać ze sobą Szklarska Poręba plan miasta na którym wszystko będzie wyraźnie i widocznie zaznaczone – posiadając go w ręku nie musisz martwić, że zgubisz się lub zabłądzisz!
Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Pokoje Gościnne Karpielówka
Oferta imprezowa Szklarskiej Poręby